Startujemy z blogiem IT Grupy Onet.pl. W pewnym sensie, jest to reaktywacja – w roku 2007 pojawił się blog DreamLabu. Nie wnikając w formę i treści – blog zaistniał, spotkał się ze sporym zainteresowaniem, ale po jakimś czasie umarł, jak to z wieloma blogami bywa.

Od tamtej pory zmieniło się kilka rzeczy. Przede wszystkim zmienił się zarząd DreamLabu, a w konsekwencji tej zmiany nastąpiła większa integracja spółki DreamLab z częścią IT znajdującą się formalnie w strukturach Grupy Onet.pl. Od jakiegoś czasu, wewnątrz firmy nie rozróżniamy ludzi na tych z IT Onetu i z DreamLabu. Mówimy po prostu o Departamencie IT.

A jeżeli mowa o ludziach, to tym co się nie zmieniło są właśnie ludzie tutaj pracujący – nadal jesteśmy grupą specjalistów IT, nadal prowadzimy zaawansowane technologicznie, innowacyjne projekty, którymi warto się pochwalić.

Taki właśnie jest cel istnienia tego bloga. Chcemy pokazać, że IT w Grupie Onet (oraz całej Grupie ITI) to coś więcej niż tylko składanie stron WWW, że robimy ciekawe rzeczy i że ludzie, którzy tutaj pracują mają wiele ciekawego do opowiedzenia.

Pozostaje tylko życzyć miłej lektury oraz …czekam na Wasze komentarze.

Piotr Piątkowski
Knowledge Manager