Ile systemów monitorujących jest używanych do codziennego sprawdzania portalu Onet? Czy 100 000 progów alarmowych dla jednego systemu to dużo czy mało? Odpowiedzi na te i inne pytania można uzyskać podczas trzeciego Barcampu Onetu z cyklu „Jak się robi portal”. Wydarzenie odbędzie się już 9 października w krakowskim klubie Forty Kleparz.

 

Tematem przewodnim spotkania będzie „Monitoring, czyli jak nie dać się zaskoczyć”. Eksperci z działu IT Onet będą omawiać min. tematy związane z ewolucją systemów monitorowania, opowiedzą o nowym podejściu do monitoringu RUM czy też przedstawią trendy które będą obowiązywać przyszłości.

 

Gościem specjalnym wydarzenia będą przedstawiciele Grupy Allegro sp. z o.o., którzy wygłoszą jedną z głównych prelekcji.

 

Nowością w porównaniu do poprzednich edycji wydarzenia będzie 5 jednoczesnych sesji unconference. Podczas sesji przedstawione zostaną szczegółowo min. narzędzia do monitorowania, a także tematy związane z organizacją pracy i zarządzaniem projektami.

 

Spotkanie jest adresowane do wszystkich osób szeroko związanych z branżą IT, a więc programistów, administratorów, freelancerów, grafików, projektantów, architektów baz danych, project managerów, testerów oprogramowania i studentów kierunków technicznych.

 

Szczegółowy plan wydarzenia dostępny jest pod adresem barcamp.onet.pl.